TAKMIČENJA IZ PROGRAMIRANJA

za učenike srednjih škola Republike Srbije

Rezultati

Kvalifikacije 2017

# Ime Prezime 0. Trotoar 1. Papir, kamen, makaze 2. Kul kule 3. Filozof 4. Sportski centar 5. Kružna škola Ukupno Škola Opština
1 Mladen Puzić 100 100 100 100 90 20 510 Matematička gimnazija Stari grad
2 Владимир Миленковић 100 100 100 70 100 - 470 Matematička gimnazija Stari grad
3 Dušan Živanović 100 100 100 100 20 28 448 Gimnazija Svetozar Marković Niš
4 Kosta Grujčić 100 100 100 100 20 - 420 Matematička gimnazija Stari grad
5 Nenad Markovic 100 85 100 90 0 40 415 Tehnička škola Smederevo
6 Daniil Grbic 100 80 100 70 20 36 406 Matematička gimnazija Stari grad
7 Svetislav Gajic 100 100 100 80 - 20 400 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
8 Ognjen Nenezic 100 80 100 100 20 - 400 Valjevska gimnazija Valjevo
9 Marko Grujčić 100 95 100 100 - - 395 Matematička gimnazija Stari grad
10 Aleksandar Cvetković 100 100 100 70 0 20 390 Gimnazija Bora Stanković Niš
11 Lazar Zlatić 100 80 100 70 20 20 390 Matematička gimnazija Stari grad
12 Ognjen Arsenijevic 100 100 60 70 20 36 386 Matematička gimnazija Stari grad
13 Viktor Lučić 100 80 60 100 10 32 382 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
14 Srđan Radović 100 80 100 100 - - 380 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
15 Filip Vesovic 100 100 100 60 20 - 380 Matematička gimnazija Stari grad
16 Ilija Rackov 100 95 60 100 - 20 375 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
17 Filip Ćosović 100 95 55 100 20 4 374 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
18 Sreten Živković 100 80 100 80 10 - 370 Gimnazija Stevan Jakovljević Vlasotince
19 Zeljko Markovic 100 100 100 70 - - 370 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
20 Andrijana Dejković 100 95 100 70 - - 365 Gimnazija Svetozar Marković Niš
21 Momcilo Tosic 100 90 100 70 - - 360 8. septembar Pirot
22 Aleksa Milisavljevic 100 100 60 100 - - 360 Matematička gimnazija Stari grad
23 Магдалина Јелић 100 90 80 70 - 20 360 Matematička gimnazija Stari grad
24 Luka Pavlović 100 100 100 60 - - 360 Gimnazija Bora Stanković Niš
25 Momcilo Topalovic 100 100 60 100 - - 360 Matematička gimnazija Stari grad
26 Vuk Bibić 100 80 60 100 20 - 360 Gimnazija Bora Stanković Niš
27 Miloš Vujasinović 100 85 100 40 10 20 355 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
28 Andrej Jakovljevic 100 85 100 70 - - 355 Matematička gimnazija Stari grad
29 Jovan Pavlović 100 100 60 80 - 8 348 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
30 Jovan Lekic 100 65 100 80 - - 345 Matematička gimnazija Stari grad
31 Uros Isakovic 100 100 60 80 - - 340 Matematička gimnazija Stari grad
32 Petar Nikic 100 100 60 80 - - 340 Računarska gimnazija Stari grad
33 David Milinkovic 100 80 100 40 20 - 340 Šabačka gimnazija Šabac
34 Nikola Šebek 100 80 60 100 0 - 340 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
35 Lazar Marinkovic 100 80 80 40 20 20 340 Gimnazija Smederevo
36 Aleksa Vukovic 100 80 60 70 20 8 338 Prva tehnička škola Kragujevac
37 Andrija Kolić 100 100 100 - - 36 336 Gimnazija Svetozar Marković Niš
38 Sergej Temerinac 100 80 65 70 0 20 335 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
39 Vladimir Viktor Mirjanić 100 80 100 40 0 12 332 Matematička gimnazija Stari grad
40 Đorđe Anđelković 100 80 60 70 20 - 330 Gimnazija Svetozar Marković Niš
41 Veljko Nestorović 100 95 75 40 0 20 330 Gimnazija Vuk Karadžić Loznica
42 Pavle Janevski 100 55 100 70 - 4 329 Gimnazija Bora Stanković Niš
43 Nikola Mitić 60 80 60 80 20 20 320 Negotinska gimnazija Negotin
44 Mina Sekularac 100 95 65 40 10 8 318 Matematička gimnazija Stari grad
45 Nikola Pešić 100 80 60 40 20 16 316 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
46 Aleksandar Maksimovic 100 65 60 70 20 - 315 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
47 Andrija Marjanovic 100 85 100 - - 28 313 Elektrotehnička škola Mija Stanimirović Niš
48 Martin Mitrovic 100 100 30 70 - 12 312 Gimnazija Bora Stanković Vranje
49 Andrej Gobeljic 100 90 100 - - 20 310 Trinaesta beogradska gimnazija Čukarica
50 Luka Jovičić 100 80 60 70 - - 310 Matematička gimnazija Stari grad
51 Marija Vlajić 100 80 60 70 - - 310 Matematička gimnazija Stari grad
52 Александар Крстић 100 80 60 50 0 20 310 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
53 Mihailo Vidakovic 100 80 40 70 - 20 310 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
54 Đorđe Stefanović 100 100 60 50 - - 310 Matematička gimnazija Stari grad
55 Viktor Katzenberger 100 85 60 40 - 24 309 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
56 Ivan Cvetić 100 85 60 40 10 12 307 Gimnazija Kraljevo
57 Danilo Milosević 100 80 60 40 10 16 306 Gimnazija Bora Stanković Niš
58 Momir Adzemovic 100 65 100 40 - - 305 Gimnazija Kraljevo
59 Nemanja Stojanovic 100 85 100 - - 16 301 Elektrotehnička škola Mija Stanimirović Niš
60 Stefan Stegic 100 95 25 60 - 20 300 Gimnazija Svetozar Marković Subotica
61 Mateja Stanojević 100 95 5 70 10 20 300 Gimnazija Leskovac
62 Vladan Vasić 100 80 60 40 - 20 300 Gimnazija Pirot Pirot
63 Komnen Knezevic 100 100 100 - - - 300 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
64 Anja Ekres 100 100 100 - 0 - 300 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
65 Aleksa Savic 100 90 40 40 20 8 298 Gimnazija Kruševac
66 Mihailo Timotic 100 80 55 40 0 20 295 Valjevska gimnazija Valjevo
67 Pavle Radivojevic 100 95 60 40 - - 295 Gimnazija Svetozar Marković Niš
68 Renea Mošo 100 95 30 70 - - 295 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
69 Mihajlo Blagojević 100 95 100 - - - 295 Svetislav Golubović Mitraljeta Zemun
70 Nikola Petrovic 100 95 60 40 - - 295 Tehnička škola Smederevo
71 Vukasin Nedeljkovic 100 95 60 40 - - 295 Gimnazija Kraljevo
72 Viktor Ubovic 100 95 60 40 - - 295 Matematička gimnazija Stari grad
73 Stefan Živković 100 85 60 50 - - 295 Gimnazija Svetozar Marković Niš
74 Uroš Stojiljković 100 100 60 - - 32 292 Gimnazija Sveti Sava Požega
75 Andrija Stevanović 100 80 60 50 - - 290 Gimnazija Svetozar Marković Niš
76 Andrija Novaković 100 100 60 30 - - 290 Gimnazija Kraljevo
77 Nikola Rasic 100 100 60 - 10 20 290 Gimnazija Bora Stanković Niš
78 Aleksa Jovanovic 100 90 100 - - - 290 Gimnazija Sveti Sava Požega
79 Nikola Stepanovic 100 80 100 - - 8 288 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
80 Milja Pejcic 100 80 60 40 - 8 288 Gimnazija Bora Stanković Niš
81 Nikola Obradović 100 100 15 40 10 20 285 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
82 Ognjen Mastelica 100 85 100 - - - 285 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
83 Jovan Petrović 100 65 40 80 - - 285 Matematička gimnazija Stari grad
84 Bogdan Bebic 100 85 100 - - - 285 Četrnaesta beogradska gimnazija Vračar
85 Lazar Milikic 100 85 100 - - - 285 Matematička gimnazija Stari grad
86 Lazar Bukumirović 100 75 60 40 0 8 283 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
87 Marko Nikačević 100 80 100 - - - 280 Matematička gimnazija Stari grad
88 Natalija Tosic 100 100 60 - - 20 280 Gimnazija Bora Stanković Niš
89 Ognjen Milićević 100 80 100 - - - 280 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
90 Vanja Matovic 100 80 100 - - - 280 Gimnazija Kraljevo
91 Kristian Gulači 100 80 100 - - - 280 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
92 Slobodan Jenko 100 80 100 - - - 280 Matematička gimnazija Stari grad
93 Dejan Bogdanović 100 80 100 - - - 280 Srednja tehnička škola Sombor
94 Filip Štrangarić 100 45 55 80 - - 280 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
95 Uroš Berić 100 80 100 - - - 280 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
96 Lazar Galić 100 80 100 - - - 280 Matematička gimnazija Stari grad
97 Nikola Velov 100 80 100 - 0 - 280 Matematička gimnazija Stari grad
98 Zoran Bukorac 100 95 60 - - 20 275 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
99 Marko Vitiz 100 80 95 - - - 275 Matematička gimnazija Stari grad
100 Srđan Kuzmanović 100 85 60 30 - - 275 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
101 David Popovic 100 60 60 40 - 12 272 Matematička gimnazija Stari grad
102 Nemanja Najdanovic 100 95 60 - - 16 271 Gimnazija Bora Stanković Niš
103 Anđa Denić 100 - 100 70 - - 270 Gimnazija Svetozar Marković Niš
104 Aleksandar Čepić 100 80 60 30 - - 270 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
105 Uros Stojanovic 100 100 60 - 10 - 270 Gimnazija Bora Stanković Niš
106 Pavle Momirović 50 80 100 40 - - 270 Gimnazija Svetozar Marković Niš
107 Marina Vasiljevic 100 75 55 40 - - 270 Matematička gimnazija Stari grad
108 Danilo Rajković 100 65 15 70 10 8 268 Gimnazija Sveti Sava Požega
109 Kinga Nagy 100 80 55 - 0 32 267 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
110 Marko Nedeljkovic 100 95 60 - - 12 267 Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
111 Ilija Ilic 100 65 100 - - - 265 Tehnička škola Smederevo
112 Pavle Aleksov 90 75 60 40 - - 265 Gimnazija Bora Stanković Niš
113 Uros Males 100 65 100 - - - 265 Matematička gimnazija Stari grad
114 Dusan Milovanovic 100 65 100 - - - 265 Požarevačka gimnazija Požarevac
115 Radivoje Vlaškalić 100 65 100 - - - 265 Matematička gimnazija Stari grad
116 Jovan Pavlovic 95 95 15 40 10 8 263 Zemunska gimnazija Zemun
117 Relja Radeka 100 100 55 - 0 8 263 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
118 Sara Vuković 95 65 100 - - - 260 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
119 Lazar Ignjatovic 100 100 60 - - - 260 Tehnička škola Pirot
120 Aleksandar Gavrić 100 100 60 - - - 260 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
121 Bogdan Mitrović 100 80 60 - - 20 260 Gimnazija Bora Stanković Niš
122 Danilo Erdeljan 100 100 60 - - - 260 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
123 Lazar Premovic 100 100 60 - - - 260 Računarska gimnazija Stari grad
124 Jovan Najdovski 100 80 60 - - 20 260 Gimnazija Bora Stanković Vranje
125 Bogdan Micić 100 80 60 - - 20 260 Gimnazija Bora Stanković Niš
126 Nada Jovanovic 100 80 60 - 0 20 260 Gimnazija Bora Stanković Niš
127 Mateja Milosevic 100 70 60 - 10 16 256 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
128 igor pavlovic 100 60 20 40 20 16 256 Matematička gimnazija Stari grad
129 Fedor Božić 100 95 60 - - - 255 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
130 Dobrica Stošic 100 95 60 - - - 255 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
131 Ivan Jevtic 100 95 60 - - - 255 Računarska gimnazija Stari grad
132 Igor Božilović 100 95 60 - - - 255 Gimnazija Svetozar Marković Niš
133 Ksenija Pajevic 100 95 60 - - - 255 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
134 Bozidar Mitrovic 100 55 100 - - - 255 Matematička gimnazija Stari grad
135 Luka Colić 100 75 60 - - 20 255 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
136 Vuk Grujic 100 95 60 - - - 255 Gimnazija Svetozar Marković Niš
137 Dejan Todorović 100 95 60 - - - 255 Gimnazija Svetozar Marković Niš
138 Sofija Miličić 100 95 60 - - - 255 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
139 Uroš Karaleić 100 95 60 - - - 255 Gimnazija Sveti Sava Savski venac
140 Filip Petrovic 100 55 100 - - - 255 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
141 matija eskic 100 80 75 - - - 255 Gimnazija Kruševac
142 Mihailo Milosevic 100 100 55 - - - 255 Matematička gimnazija Stari grad
143 Petar Perin 100 100 55 - 0 - 255 Treća beogradska gimnazija Vračar
144 David Nestorovic 100 95 60 - - - 255 Prijepoljska gimnazija Prijepolje
145 Nikola Radovanović 100 80 55 - 20 - 255 Šabačka gimnazija Šabac
146 Aleksandar Milosavljević 100 95 60 - - - 255 Gimnazija Svetozar Marković Niš
147 Bogdan Rajkov 100 95 60 - - - 255 Matematička gimnazija Stari grad
148 Arsenije Simonovic 100 55 20 70 - 8 253 Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla Jagodina
149 Vukasin Stamenkovic 95 50 60 40 - 8 253 Gimnazija Bora Stanković Niš
150 Stefan Carevic 100 80 60 - - 12 252 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
151 Ksenija Bulatović 100 95 55 - - - 250 Gimnazija Kraljevo
152 Milan Stojkovic 100 90 60 - - - 250 Gimnazija Stevan Jakovljević Vlasotince
153 Pavle Mojasevic 100 70 60 - - 20 250 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
154 Marko Petrović 100 90 60 - - - 250 Gimnazija Sveti Sava Požega
155 Mladen Draganović 100 95 55 - - - 250 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
156 Vladimir Krstić 95 95 60 - - 0 250 Gimnazija Uroš Predić Pančevo
157 Predrag Ožegović 100 - 60 70 - 20 250 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
158 Aleksa Tesic 95 95 60 - - - 250 Gimnazija Kraljevo
159 Filip Janjić 100 80 60 - - 8 248 Šabačka gimnazija Šabac
160 Nikola Krstić 100 85 40 - 10 12 247 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
161 Milos Brankovic 100 70 60 0 - 16 246 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
162 Marko Divjak 100 95 30 - 20 - 245 Prva beogradska gimnazija Stari grad
163 Nikola Starčević 100 85 60 - - - 245 Politehnika - škola za nove tehnologije Novi Beograd
164 Veljko Kovačević 100 90 55 - - - 245 Gimnazija Svetozar Marković Niš
165 Novak Antonijevic 100 65 60 - - 20 245 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
166 Anđela Aćić 100 85 60 - - - 245 Računarska gimnazija Stari grad
167 Predrag Perišić 100 85 60 - - - 245 Tehnička škola Smederevo
168 Bogdan Raonic 100 85 60 - - - 245 Matematička gimnazija Stari grad
169 Jovan Miladinovic 100 85 60 - - - 245 Gimnazija Bora Stanković Niš
170 Sava Krivacevic 100 100 15 - 10 20 245 Gimnazija Bora Stanković Niš
171 Vasilije Dikic 100 85 60 - - - 245 Gimnazija Bora Stanković Niš
172 Nemanja Vicanovic 100 85 55 - - 4 244 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
173 Ljubomir Matović 95 80 60 - - 8 243 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
174 Vuk Robovic 90 85 60 - - 8 243 Računarska gimnazija Stari grad
175 Petar Kupusarević 100 75 60 - - 8 243 Tehnička škola Ivan Sarić Subotica
176 Dusan Vojinovic 100 80 60 - 0 - 240 Matematička gimnazija Stari grad
177 Nemanja Milanović 100 65 55 - 20 - 240 Požarevačka gimnazija Požarevac
178 Milos Petrickovic 100 80 60 - - - 240 Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas Novi Beograd
179 Nikola Milutinović 100 80 60 - - - 240 Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas Novi Beograd
180 Marko Macura 100 80 60 0 - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
181 Filip Nikolic 100 80 60 - - - 240 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
182 Nikola Ilic 100 80 60 - - - 240 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
183 Miroslav Grubić 100 80 60 - - - 240 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
184 Mihailo Grbic 100 80 60 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
185 Luka Radic 100 80 60 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
186 Dimitrije Glukčević 100 80 60 - - - 240 Gimnazija Svetozar Marković Niš
187 Dusan Petrovic 100 80 60 - - - 240 Šesta beogradska gimnazija Zvezdara
188 luka lazic 100 80 60 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
189 Dusan Stevanovic 100 80 60 - - - 240 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
190 Kristina Babic 85 90 5 40 - 20 240 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
191 Luka Veniger 100 80 60 0 0 0 240 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
192 nemanja zelic 100 100 40 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
193 Andrija Zarcanin 95 85 60 - - - 240 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
194 Slavko Krstić 100 80 60 - - - 240 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
195 Marija Velickovic 100 80 60 - - - 240 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
196 Milan Cupać 100 80 60 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
197 Petar Kapriš 100 80 60 - - - 240 Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
198 Anđela Marković 100 80 60 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
199 Andrija Urosevic 100 25 25 70 - 20 240 Srednja škola Blace
200 Marko Pušac 100 80 60 - - - 240 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
201 Mateja Ćosović 100 80 60 - - - 240 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
202 Petar Radicevic 100 80 60 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
203 Radenko Pejic 100 100 40 - - - 240 Valjevska gimnazija Valjevo
204 Filip Mastilovic 100 80 60 - - - 240 Matematička gimnazija Stari grad
205 Aleksa Ljubisavljević 100 80 60 - - - 240 Gimnazija Kruševac
206 Nikola Radić 100 80 60 - - - 240 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
207 Milos Vukomanovic 100 80 60 - - - 240 Tehnička škola Ivan Sarić Subotica
208 Mihailo Milenković 100 80 60 - - - 240 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
209 Dejan Dopudj 100 95 40 - - 4 239 Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin Novi Sad
210 Srecko Prokic 95 55 60 - 20 8 238 Gimnazija Mladenovac
211 Bojan Goretić 100 75 60 - - - 235 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
212 Nikola Markov 100 80 55 - - - 235 Gimnazija Sveti Sava Savski venac
213 Veljko Radic 100 95 40 - - - 235 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
214 Ivan Pop-Jovanov 100 80 55 - - - 235 Matematička gimnazija Stari grad
215 Djordje Vasiljevic 100 75 60 - - - 235 Matematička gimnazija Stari grad
216 Mihajlo Stefanović 100 75 60 - - - 235 Gimnazija Leskovac
217 Lazar Minic 100 75 60 - - - 235 Gimnazija Bora Stanković Niš
218 Mijodrag Zivkovic 100 80 55 - - - 235 Gimnazija Kruševac
219 zivojin perovic 100 75 60 - - - 235 Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas Novi Beograd
220 Jovan Markovic 100 75 60 - - - 235 Gimnazija Svetozar Marković Niš
221 Данило Којић 100 80 55 - - - 235 Matematička gimnazija Stari grad
222 Stefan Curovic 100 80 55 - - - 235 Prva beogradska gimnazija Stari grad
223 Dragan Milovancevic 100 80 55 - - - 235 Matematička gimnazija Stari grad
224 Lazar Rašković 100 50 10 70 - 4 234 Mašinsko-elektrotehnička škola Goša Smederevska Palanka
225 Luka Tomanović 100 80 30 - - 20 230 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
226 Mihailo Aleksic 100 70 60 - - - 230 Matematička gimnazija Stari grad
227 Nikola Isakov 100 90 40 - - - 230 Tehnička škola Kikinda
228 Milenko Gavrić 100 90 40 - - - 230 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
229 Petar Petrasinovic 100 70 40 - - 20 230 Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
230 Vladimir Rokvić 100 85 45 - 0 - 230 Gimnazija Novi Kneževac
231 Tihomir Bozic 100 70 60 - - - 230 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
232 Relja Toholj 95 75 60 - - - 230 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
233 Edin Kliko 100 100 20 - - 8 228 Matematička gimnazija Stari grad
234 Aleksa Marković 85 95 10 30 0 8 228 Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla Jagodina
235 Jovan Petljanski 100 65 60 - - - 225 Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
236 Miloš Milošević 100 80 45 - - - 225 Prijepoljska gimnazija Prijepolje
237 Aleksa Stancev 100 65 60 - - - 225 Gimnazija Pirot Pirot
238 Milan Đukić 100 65 60 - - - 225 Matematička gimnazija Stari grad
239 Vanja Stepanoski 100 95 10 - - 20 225 Tehnička škola Smederevo
240 Mihajlo Krsmanović 60 65 100 - - - 225 Gimnazija Kruševac
241 Jovan Ivkovic 100 65 60 - - - 225 Gimnazija Bora Stanković Niš
242 Luka Pavlović 85 95 20 - 0 24 224 Tehnička škola Ivan Sarić Subotica
243 Luka Savić 100 90 25 - - 8 223 Gimnazija Bora Stanković Niš
244 Nikola Peštanac 100 55 60 0 - 8 223 Mašinska škola Pančevo Pančevo
245 Luka Robajac 100 60 55 - - 8 223 Gimnazija Bora Stanković Niš
246 Ognjen Orlovic 60 80 60 - 10 12 222 Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
247 Lazar Velinov 100 80 40 - - - 220 Tehnička škola Pirot
248 Stefan Jovanovic 90 65 25 - 20 20 220 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
249 Viktor Majstorović 100 100 20 - - - 220 Gimnazija Kraljevo
250 Nikola Mijailović 100 60 60 - - - 220 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
251 Veljko Djondovic 100 60 60 - - - 220 Četvrta beogradska gimnazija Savski venac
252 Dušan Gvozdenović 100 80 40 - - - 220 Računarska gimnazija Smart Novi Sad
253 Veselin Isailović 100 80 40 - - - 220 Matematička gimnazija Stari grad
254 Marko Otlokan 100 80 20 - - 16 216 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
255 Savo Cvijetic 100 95 20 - - - 215 Valjevska gimnazija Valjevo
256 Jovana Mališić 95 80 40 - - - 215 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
257 Miloš Jovanović 100 80 35 - 0 - 215 Gimnazija Pirot Pirot
258 Mitar Milinkovic 100 95 20 - - - 215 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
259 Nemanja Velja 95 65 55 - - - 215 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
260 Nikola Bogdanović 100 75 40 - - - 215 Gimnazija Paraćin
261 Miloš Gajić 100 95 20 - - - 215 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
262 Branislav Milovanovic 100 55 60 - - - 215 Saobraćajno-tehnička škola Zemun
263 Lazar Smiljkovic 80 80 55 - - - 215 Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
264 Milana Marić 100 95 20 - - - 215 Matematička gimnazija Stari grad
265 Ervin Seke 100 55 60 - - - 215 Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
266 Dimitrije Tatomirovic 100 35 60 - - 20 215 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
267 Sava Jevtić 100 55 60 - - - 215 Matematička gimnazija Stari grad
268 Tadija Šebez 100 75 40 - - - 215 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
269 Petar Vasiljevic 100 75 30 - 10 - 215 Gimnazija Zaječar
270 Ivan Gogić 100 85 30 - - - 215 Matematička gimnazija Stari grad
271 Nemanja Saveski 100 55 60 - - - 215 Šabačka gimnazija Šabac
272 Bojan Popržen 100 95 - - - 16 211 Gimnazija Svetozar Marković Novi Sad
273 Aleksandar MIjatović 100 95 - - - 16 211 Gimnazija Svetozar Marković Novi Sad
274 Uroš Marković 100 55 55 - - - 210 Šabačka gimnazija Šabac
275 Filip Stanojlovic 100 50 60 - - - 210 Valjevska gimnazija Valjevo
276 Sara Knežević 100 55 55 - - - 210 Gimnazija Kraljevo
277 Marko Sisovic 100 - 60 50 - - 210 Matematička gimnazija Stari grad
278 Dejan Bogosavljev 100 80 30 - - - 210 Gimnazija Dušan Vasiljev Kikinda
279 Andrija Jelenkovic 100 80 30 - - - 210 Matematička gimnazija Stari grad
280 Danilo Devedžić 100 90 20 - - - 210 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Niš
281 Igor Kandic 100 90 20 - - 0 210 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
282 Stefan Djordjevic 100 80 30 - - - 210 Matematička gimnazija Stari grad
283 Alisa Jošović 100 50 60 - 0 - 210 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
284 Miloš Ćurčić 80 55 35 20 10 8 208 Gimnazija Vrnjačka Banja
285 Zvonimir Rudinski 100 80 20 - 0 8 208 Tehnička škola Ivan Sarić Subotica
286 Luka Stanisic 100 80 25 - - - 205 Trinaesta beogradska gimnazija Čukarica
287 Jovan Milošević 100 95 10 - - - 205 Užička gimnazija Užice
288 Vladimir Miljković 100 45 60 - - - 205 Elektrotehnička škola Mija Stanimirović Niš
289 Nikola Vasiljevic 100 45 60 - - - 205 Valjevska gimnazija Valjevo
290 Vuk Lazovic 75 45 45 40 - - 205 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
291 Aleksandar Stancov 100 65 40 - - - 205 Matematička gimnazija Stari grad
292 bojan vasic 100 80 25 - - - 205 Šabačka gimnazija Šabac
293 Filip Cvetkovic 0 80 65 40 0 20 205 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
294 Aleksandar Stanojčić 100 45 60 - - - 205 Matematička gimnazija Stari grad
295 Ognjen Ercegović 85 60 60 - - - 205 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
296 Александар Урошевић 60 85 15 30 0 12 202 Gimnazija Kraljevo
297 Marko Knezevic 100 90 10 - - - 200 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
298 Vuk Vukovic 100 - 100 - - - 200 Matematička gimnazija Stari grad
299 Mihailo Milićević 100 - 100 - - - 200 Šesta beogradska gimnazija Zvezdara
300 Martin Cvijovic 100 - 100 - - - 200 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
301 Dimitrije Iskrenovic 100 80 20 - 0 - 200 Gimnazija Bora Stanković Niš
302 Aleksa Miljković 100 - 100 - - - 200 Matematička gimnazija Stari grad
303 Stefan Stupar 100 80 20 - - - 200 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
304 Danijel Anđelković 100 80 20 - - - 200 Prva tehnička škola Kragujevac
305 Nikola Đokić 85 75 40 - - - 200 Požarevačka gimnazija Požarevac
306 Krsta Bankovic 60 80 60 - - - 200 Prva beogradska gimnazija Stari grad
307 Ana Djulinac 100 80 20 - - - 200 Matematička gimnazija Stari grad
308 Nemanja Jankovic 100 80 20 - - - 200 Matematička gimnazija Stari grad
309 Aleksandar Ljamzin 100 100 - - - - 200 Četvrta beogradska gimnazija Savski venac
310 Luka Stojanovic 100 - 100 - - - 200 Gimnazija Kraljevo
311 Veljko Simić 90 80 30 - - - 200 Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
312 Aleksa Novakovic 100 55 45 - - - 200 Gimnazija Kraljevo
313 Matija Gojkovic 100 40 60 - - - 200 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
314 Bojan Zdelar 100 100 - - - - 200 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
315 Aleksandar Grahovac 100 80 20 - - - 200 Gimnazija Svetozar Marković Subotica
316 Lazar Mitrovic 100 75 15 - - 8 198 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
317 Aleksa Zdravkovic 100 75 15 - - 8 198 Gimnazija Svetozar Marković Niš
318 Nemanja Milosevic 100 50 20 - 20 8 198 Gimnazija Mladenovac
319 Veljko Radovic 100 70 20 - - 8 198 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
320 Miljana Petković 100 65 15 - 10 8 198 Gimnazija Svetozar Marković Niš
321 Emilija Luković 100 95 - - - - 195 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
322 Miljana Bjelic 100 95 - - - - 195 Gimnazija Sveti Sava Požega
323 Aleksa Novković 100 95 0 - - - 195 Prijepoljska gimnazija Prijepolje
324 Mihajlo Nocić 100 80 15 - - - 195 Negotinska gimnazija Negotin
325 Petar Janićijević 100 95 - - - - 195 Gimnazija Kruševac
326 Mátyás Brindza 100 95 - - 0 0 195 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
327 Velimir Stojakov 100 95 - - - - 195 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
328 Nikola Stefanović 100 80 15 - - - 195 Negotinska gimnazija Negotin
329 Stanko Bugarcic 95 - 100 - - - 195 Matematička gimnazija Stari grad
330 Matija Pešić 100 95 - - - - 195 Trinaesta beogradska gimnazija Čukarica
331 Miloš Stojko 100 95 - - - - 195 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
332 Đorđe Mandić 100 95 - - - - 195 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
333 Mihailo Ristic 100 55 30 - - 8 193 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
334 Filip Pajic 100 75 15 - - - 190 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
335 Marija Kostić 100 65 25 - - - 190 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
336 Vlada Dević 100 65 25 - - - 190 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
337 Bojan Rodić 100 75 15 - - - 190 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
338 Luka Tartalja 100 - - 70 0 20 190 Računarska gimnazija Stari grad
339 Nikola Smoljanović 100 75 15 - - - 190 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
340 Stefan Mandić 100 80 10 - - - 190 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
341 Stefan Bürscher 100 80 - - - 8 188 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
342 Vujadin Đorđević 60 80 35 - 0 12 187 Gimnazija Bora Stanković Vranje
343 Kosta Arsic 100 40 30 - - 16 186 Dositej Obradović Kruševac
344 Veljko Todorovic 100 20 5 40 0 20 185 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
345 Nikola Marinkovic 100 45 40 - - - 185 Matematička gimnazija Stari grad
346 Misha Borisov 100 45 40 - 0 - 185 Tehnička škola Kikinda
347 Djordje Milojevic 100 65 20 - - - 185 Prva tehnička škola Kragujevac
348 Igor Petrovic 100 65 20 - - - 185 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
349 Dusan Hajduk 100 65 20 - - - 185 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
350 Milan Stankovic 100 85 - - - - 185 Matematička gimnazija Stari grad
351 Lazar Pajović Đurović 100 60 25 - - - 185 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
352 Lazar Jelic 100 65 20 0 - - 185 Gimnazija Kruševac
353 Tanja Nedeljkov 100 80 5 - - - 185 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
354 Uros Dostanic 100 25 60 - - - 185 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
355 Milos Jankovic 100 55 20 - - 8 183 Srednja škola Krupanj
356 Nenad Marijanovic 100 55 20 - - 8 183 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
357 Dimitrije Popović 100 55 20 - - 8 183 Šesta beogradska gimnazija Zvezdara
358 Đorđe Čikić 100 80 - - - - 180 Gimnazija Svetozar Marković Niš
359 Tea Mitić 100 80 - - - - 180 Prva niška gimnazija Stevan Sremac Niš
360 Мирослав Тодоровић 100 80 - - - 0 180 Gimnazija Svetozar Marković Niš
361 Alen Mujo 100 60 20 - 0 - 180 Gimnazija Dušan Vasiljev Kikinda
362 Jovana Kostić 100 80 - - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
363 Andria Todorovic 100 80 - - - - 180 Prva beogradska gimnazija Stari grad
364 Uros Stankovic 100 80 - - - - 180 Prva beogradska gimnazija Stari grad
365 Jovana Kljajić 100 60 20 - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
366 Jovan Stevanović 100 80 - - - - 180 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
367 Marko Stanojević 100 80 - - - - 180 Matematička gimnazija Stari grad
368 Marija Dragaš 100 80 - - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
369 Mihajlo Branković 100 80 - - - - 180 Matematička gimnazija Stari grad
370 Ana Radosavljevic 100 - 60 - - 20 180 Valjevska gimnazija Valjevo
371 Vuk Miličević 100 80 - - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
372 Pavle Tepavcevic 100 80 - - - - 180 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
373 Mihajlo Mijić 95 85 - - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
374 Ђорђе Антониjевић 100 35 45 - - - 180 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
375 Predrag Mirkovic 100 20 60 - - - 180 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
376 Jovana Holjevac 100 80 - - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
377 Ilija Lekic 100 80 - - 0 0 180 Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas Novi Beograd
378 Marija Ćirić 100 80 - - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
379 Лука Јегдић 100 80 - - - - 180 Matematička gimnazija Stari grad
380 Miloš Lekić 100 - 60 0 20 - 180 Požarevačka gimnazija Požarevac
381 Marko Ankić 100 70 10 - - - 180 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
382 Bogdan Veličković 100 80 - - - - 180 Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin Novi Sad
383 Luka Vlahović 100 80 - - - - 180 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
384 Marko Djordjevic 100 60 20 - - - 180 Požarevačka gimnazija Požarevac
385 Aleksandar Pešić 100 80 - - - - 180 Gimnazija Svetozar Marković Niš
386 Milan Svilenkovic 100 70 - - - 8 178 Gimnazija Svetozar Marković Niš
387 Danilo Kitanovic 100 75 - - - - 175 Gimnazija Svetozar Marković Niš
388 Jovan Jokić 100 75 - - - - 175 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
389 Jana Stojisavljević 95 80 - - - - 175 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
390 Лазар Корсић 100 - 75 - - - 175 Matematička gimnazija Stari grad
391 Mila Ranitović 95 80 - - - - 175 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
392 Jovan Petković 100 75 - - - - 175 Gimnazija Svetozar Marković Niš
393 Ilija Anastasijević 100 75 - - - - 175 Matematička gimnazija Stari grad
394 Nikola Bebić 100 - 55 - - 20 175 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
395 Mladen Kljajić 60 95 20 - - - 175 Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
396 Ivana Horvat 100 75 - - - - 175 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
397 Stefan Bozovic 100 45 20 - - 8 173 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
398 Miloš Jevtović 100 55 10 - - 8 173 Tehnička škola Čačak
399 Bogdan Badnjarevic 95 70 - - - 8 173 Gimnazija Svetozar Marković Niš
400 Luka Đokić 100 - 60 - - 12 172 Gimnazija Sveti Sava Požega
401 Filip Nikolić 100 60 10 - - - 170 Gimnazija Svetozar Marković Niš
402 Nikola Paravina 100 60 10 - - - 170 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
403 Marko Stojkovic 95 75 0 - - - 170 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
404 Branko Grbic 100 55 15 - - - 170 Gimnazija Zaječar
405 Bosko Ristovic 100 60 10 - - - 170 Tehnička škola Čačak
406 Lazar Tršek 100 65 5 - - - 170 Gimnazija Uroš Predić Pančevo
407 Nikola Milos 100 - 60 - - 8 168 Računarska gimnazija Stari grad
408 Marija Slavujac 100 - 60 - - 8 168 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
409 Nikola Radojčić 100 - 60 - - 8 168 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
410 Aleksandar Nenadovic 100 45 10 - - 12 167 Tehnička škola Šabac
411 Luka Zivkovic 100 45 20 - - - 165 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
412 Gergő Csíkos 100 45 20 - - 0 165 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
413 Filip Meseldzija 100 65 0 - - - 165 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
414 Ilija Trajković 100 65 - - - - 165 Gimnazija Svetozar Marković Niš
415 Jana Markovic 100 65 - - - - 165 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
416 Dusan Mitrovic 100 65 - - - - 165 Gimnazija Bora Stanković Niš
417 Jelena Mikovic 100 65 - - - - 165 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
418 Dejan Klipa 100 65 - - - - 165 Tehnička škola 9. Maj Bačka Palanka
419 Luka Nikolic 100 45 20 - - - 165 Gimnazija Svetozar Marković Subotica
420 Tina Mihajlovic 100 65 - - - - 165 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
421 Milica Gnjatovic 60 60 45 - - - 165 Zemunska gimnazija Zemun
422 Relja Simić 100 45 20 - - - 165 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
423 Nikola Savic 100 65 - - - - 165 Matematička gimnazija Stari grad
424 marko jovicic 85 80 0 - - - 165 Gimnazija Sveti Sava Požega
425 Djordje Stupar 100 - 65 - - - 165 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
426 Mateja Stevanović 100 45 20 0 0 0 165 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
427 Sergej Ikač 100 55 10 - - - 165 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
428 Miloš Nedeljković 100 65 - - - - 165 Šabačka gimnazija Šabac
429 Vukašin Bogdanović 100 50 15 - - - 165 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
430 Luka Plavšić 60 85 20 - - - 165 Zemunska gimnazija Zemun
431 Pavle Milanovic 100 60 5 - - - 165 Gimnazija Kraljevo
432 David Milenković 100 60 - - - 4 164 Tehnička škola Rade Metalac Leskovac
433 Dušan Simić 100 - 60 - - 4 164 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
434 Milutin Milićević 100 60 - - - - 160 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
435 Aleksa Radojković 100 60 - - - 0 160 Mašinsko-elektrotehnička škola Goša Smederevska Palanka
436 Uros Parezanovic 100 - 60 - - - 160 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
437 Marta Milicevic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
438 Andjela Radojevic 100 - 60 - - - 160 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
439 David Kordik 100 50 10 - - - 160 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
440 Luka Vujcic 100 - 60 - - - 160 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
441 Veljko Đorđević 100 - 60 - - - 160 Mašinsko-elektrotehnička škola Goša Smederevska Palanka
442 Tadija Ivkovic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
443 Luka Bojovic 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Kraljevo
444 Pavle Martinovic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
445 Jelena Ivancic 100 60 - - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
446 Stefan Bulaja 100 60 - - 0 - 160 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
447 Ksenija Sotin 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
448 Milena Jelić 100 0 60 - - - 160 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
449 Kosta Nenadic 100 - 60 - - - 160 Računarska gimnazija Stari grad
450 Katarina Vukomanovic 100 - 60 - - - 160 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
451 Pavle Smiljanić 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
452 Arpad Barsi 60 80 20 - - - 160 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
453 Pavle Culafic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
454 Lazar Stanarević 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
455 Matija Dodović 100 - 60 - - - 160 Valjevska gimnazija Valjevo
456 Luka Momčilović 100 - 60 - - - 160 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
457 Lazar Stevanović 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Sveti Sava Požega
458 Nikola Kijanovic 100 - 60 - - - 160 Četvrta beogradska gimnazija Savski venac
459 Danilo Marjanovic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
460 Kosta Spica 100 - 60 - - - 160 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
461 Danilo Tonić 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Kraljevo
462 Jovan Milic 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Kruševac
463 Katarina Krivokuca 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
464 Aleksandar Stojkovic 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Svetozar Marković Niš
465 Vladimir Jovin 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
466 Ognjen Jarčević 100 - 60 - - - 160 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
467 Kristina Nikolić 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
468 Aleksandar Ristivojevic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
469 Katarina Derenj 100 - 60 - - - 160 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
470 Nikola Zoric 100 - 60 - - - 160 Tehnička škola Kikinda
471 Nikola Raicevic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
472 Ognjen Tosic 100 - 60 - - - 160 Matematička gimnazija Stari grad
473 Nenad Stanojević 100 - 55 - - - 155 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
474 Aleksa Vojnović 95 60 - - - - 155 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
475 Andrija Djuric 100 - 55 - - - 155 Matematička gimnazija Stari grad
476 Mihajlo Mičić 95 - 60 - - - 155 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
477 Dragan Arsic 100 50 5 - - - 155 Požarevačka gimnazija Požarevac
478 Dušan Lazić 95 - 60 - - - 155 Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
479 Dragi Pantovic 100 - 55 - - - 155 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
480 Jovan Djordjevic 95 - 60 - - - 155 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
481 Pavle Padjin 100 - 55 - - - 155 Matematička gimnazija Stari grad
482 Nikola Vukomanovic 100 - 55 - - - 155 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
483 Anđela Kidišević 100 35 20 - - - 155 Prva tehnička škola Kragujevac
484 uros ciric 100 55 - - - - 155 Matematička gimnazija Stari grad
485 Marko Stanković 100 55 - - - - 155 Gimnazija Svetozar Marković Niš
486 Luka Djordjevic 95 60 - - - - 155 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
487 Miljan Petkovic 100 - 55 - - - 155 Gimnazija Svetozar Marković Niš
488 Mihailo Trajkovic 100 - 55 - - - 155 Računarska gimnazija Stari grad
489 Teodora Krstic 100 40 10 - - 4 154 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
490 Milos Rajkovic 60 35 45 - - 12 152 Četrnaesta beogradska gimnazija Vračar
491 Milos Milicevic 50 90 10 - - - 150 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
492 Miloš Vlainić 100 50 - - - 0 150 Zemunska gimnazija Zemun
493 Luka Caric 100 50 - - - - 150 Matematička gimnazija Stari grad
494 Norbert Sztarek 100 50 0 - - 0 150 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
495 Stefan Maksovic 100 50 - - - - 150 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
496 Perica Milosevic 100 - - 50 0 - 150 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Niš
497 Марко Кричка 100 45 - - - - 145 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
498 Aleksandar Simć 60 85 - - - - 145 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
499 Zlatan Vasović 100 40 5 0 0 - 145 Gimnazija Čačak
500 Katarina Vukosavljević 100 - 45 - - - 145 Matematička gimnazija Stari grad
501 Lazar Jugovic 100 - 45 - - - 145 Užička gimnazija Užice
502 Iva Markovic 100 45 - - - - 145 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
503 Milos Pavlovic 100 35 10 - - - 145 Gimnazija Sava Šumanović Šid
504 Filip Kovacevic 100 45 - - - - 145 Matematička gimnazija Stari grad
505 Djordje Stefanovic 40 80 25 - - - 145 Gimnazija Kruševac
506 Lazar Dedić 100 45 - - - - 145 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
507 Luka Čubrilo 100 45 - - - - 145 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
508 Luka Pavlović 100 - 0 40 - 4 144 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
509 Aleksa Stefanovic 100 - 20 - 10 12 142 Gimnazija Pirot Pirot
510 Aleksandar Simeunovic 100 0 40 - - - 140 Šabačka gimnazija Šabac
511 Marko Dojčinović 80 45 15 - - - 140 Gimnazija Isidora Sekulić Novi Sad
512 Anastasija Djordjevic 100 - 40 - - - 140 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
513 Vuk Maricic 100 40 - - - - 140 Gimnazija Sveti Sava Požega
514 Dušan Ninić 95 45 - - - - 140 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
515 Djordje Veljkovic 100 40 - - - - 140 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
516 Dusan Panic 100 - 40 - - - 140 Gimnazija Kraljevo
517 Filip Jeremić 80 - 60 - - - 140 Matematička gimnazija Stari grad
518 Andrijana Mikovic 100 30 10 - - - 140 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
519 Vladimir Stefanović 0 95 35 - 10 - 140 Gimnazija Pirot Pirot
520 Nikola Prcović 55 75 10 - - - 140 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
521 Veljko Bogdanović 100 - 40 - - - 140 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
522 Mia Mijović 100 - 40 - - - 140 Matematička gimnazija Stari grad
523 stefan babic 60 70 10 - - - 140 Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas Novi Beograd
524 Aleksandar Popović 55 60 20 - - - 135 Matematička gimnazija Stari grad
525 Rajko Zagorac 100 35 - - - - 135 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
526 Milos Pesterac 60 - 75 - - - 135 Gimnazija Kruševac
527 Bogdan Drakulić 100 35 - - - - 135 Šabačka gimnazija Šabac
528 Teodor Petrović 60 55 0 20 - - 135 Požarevačka gimnazija Požarevac
529 Dušan Berber 95 40 - - - - 135 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
530 Jovana Stojanovic 100 35 - - - - 135 Gimnazija Bora Stanković Niš
531 Stevan Djulinac 100 - 35 - - - 135 Matematička gimnazija Stari grad
532 Marko Mandić 100 35 0 - - - 135 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
533 Orsolya Paróczi 80 45 10 - - 0 135 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
534 Petar Ivanovic 100 - 30 - - - 130 Matematička gimnazija Stari grad
535 Lazar Kuljančić 100 30 - - - - 130 Srednja tehnička škola Mihajlo Pupin Kula
536 Lazar Miladinovic 100 30 - - - - 130 Gimnazija Kruševac
537 Miljan Peleš 95 35 0 - - - 130 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
538 Miloš Kosanović 100 - 30 - - - 130 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
539 Uros Krstic 60 40 15 - - 12 127 Četrnaesta beogradska gimnazija Vračar
540 Стефан Павловић 100 25 - - - - 125 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
541 Mihailo Jovanovic 100 - 25 - - - 125 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
542 Zoran Jankov 100 - 25 - - - 125 Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
543 Sergej Vlaskalic 10 95 20 - - - 125 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
544 Lazar Babic 100 25 - - - - 125 Prva tehnička škola Kragujevac
545 Marko Milivojević 100 20 5 - - - 125 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
546 Miljan Ilic 100 - 5 - - 20 125 Gimnazija Bora Stanković Vranje
547 David Maloparac 100 20 5 - 0 0 125 Gimnazija Sveti Sava Požega
548 Jovan Markovic 100 - 5 - - 20 125 Valjevska gimnazija Valjevo
549 Mihailo Cvetkovic 100 15 10 - - - 125 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
550 Ljubomir Radovanovic 100 25 - - - - 125 Četvrta beogradska gimnazija Savski venac
551 Nikola Šehovac 100 - 25 - - - 125 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
552 Matija Uskoković 90 35 - - - - 125 Gimnazija Žarko Zrenjanin Vrbas
553 Kornel Hugyik 80 45 - - - - 125 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
554 Bogdan Žunić 85 20 20 - 0 - 125 Gimnazija Svetozar Marković Jagodina
555 Ljubica Pešić 100 25 - - - - 125 Gimnazija Svetozar Marković Niš
556 Đorđe Brkić 100 25 - - - - 125 Gimnazija Kruševac
557 Elena Sladojević 65 - 60 - - - 125 Matematička gimnazija Stari grad
558 Danilo Jevtic 70 35 10 - - 8 123 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
559 Luka Jaksic 95 - 10 - - 16 121 Gimnazija Bora Stanković Niš
560 Ognjen Stanković 100 - 20 - - - 120 Gimnazija Uroš Predić Pančevo
561 Boris Gajica 100 - - - - 20 120 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
562 Strahinja Dimitrijević 100 - 20 - - - 120 Gimnazija Bora Stanković Vranje
563 Nebojsa Enjev 100 - - - - 20 120 Srednja tehnička škola Sombor
564 Ljubomir Gojkovic 100 - 20 - - - 120 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
565 Danilo Nikolic 100 - 20 - - - 120 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
566 Лука Симић 100 - 20 - - - 120 Računarska gimnazija Stari grad
567 Marko Stojkovic 100 - 20 - - - 120 Požarevačka gimnazija Požarevac
568 Vladimir Radomirović 100 - 20 - - - 120 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
569 Jovan Toromanovic 100 0 20 - - - 120 Matematička gimnazija Stari grad
570 Rastko Tripković 100 - 20 - - - 120 Momčilo Živojinović Mladenovac
571 Selena Stojković 100 - - - - 20 120 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
572 Milica Jankov 60 - 60 - 0 - 120 Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
573 Aleksa Miljkovic 100 0 20 - - - 120 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
574 Aleksandar Polic 100 - 20 - - - 120 Šabačka gimnazija Šabac
575 Djordje Timotijevic 95 - 20 - - - 115 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
576 Aleksa Milojević 20 - 95 - - - 115 Matematička gimnazija Stari grad
577 Luka Svetic 100 - 15 - - - 115 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
578 Branislav Djumic 100 - 15 - 0 - 115 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
579 Petar Veselinovic 80 35 - - - - 115 Požarevačka gimnazija Požarevac
580 Aleksandar Kolins 100 15 - - - - 115 Matematička gimnazija Stari grad
581 Boško Andrić 95 - 20 - - - 115 Gimnazija Svetozar Marković Niš
582 Niksa Sporin 100 - 10 - - 4 114 Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin Novi Sad
583 Aleksa Milošević 100 - 10 - - 0 110 Trinaesta beogradska gimnazija Čukarica
584 Nikola Radovanović 100 - 10 - - - 110 Gimnazija Svetozar Marković Niš
585 Đorđe Todorović 100 - 10 - - - 110 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
586 Mateja Brnabic 100 - 10 - - - 110 Računarska gimnazija Stari grad
587 Lazar Jovanović 95 - 10 - - - 105 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
588 Petar Milosavljevic 100 - 5 - - 0 105 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
589 Nataša Radmilović 95 5 5 - - - 105 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
590 Maksim Jovovic 100 - 5 - - - 105 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
591 Jovan Corilic 100 0 5 - - - 105 Šabačka gimnazija Šabac
592 Jovan Vukadinović 100 - 5 - - - 105 Gimnazija Bora Stanković Niš
593 Mihajlo Stankovic 45 - 60 - - - 105 Gimnazija Bora Stanković Niš
594 Miloš Gleđa 100 - 5 - - - 105 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
595 Kristina Gudzulic 100 - 5 - - - 105 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
596 Djordje Martic 100 - 5 - - - 105 Matematička gimnazija Stari grad
597 Jovan Rumenić 100 - 5 - - - 105 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
598 Milorad Markovic 100 - 5 - - - 105 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
599 Igor Suvic 95 - 10 - - - 105 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
600 Adnan Crnovršanin 100 0 - - - 4 104 Gimnazija Novi Pazar
601 Milos Savkovic 100 - - - 0 4 104 Valjevska gimnazija Valjevo
602 Fedor Kovačević 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
603 Dimitrije Djordjevic 100 - - - - - 100 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
604 Vidor Holosi 100 - - - - - 100 Tehnička škola Kikinda
605 Nikola Đorđević 100 - - - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
606 Aleksandar Lukač 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
607 Marko Milosavljević 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
608 Aleksandar Mladenovic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
609 Bozidar Nikolic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Niš
610 Andrija Kovac 100 - - - - - 100 Tehnička škola 9. Maj Bačka Palanka
611 Vuk Stojnic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
612 Marko Radenković 100 - - - - - 100 Gimnazija Svetozar Marković Niš
613 Mirko Mijanovic 60 - 20 - - 20 100 Srednja tehnička škola Sombor
614 Veljko Tornjanski 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
615 Leon Konja 100 - - 0 - - 100 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
616 Aleksandar Hornjak 100 - 0 - - - 100 Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin Novi Sad
617 Stefan Marinkov 100 - - - - - 100 Tehnička škola Kikinda
618 Marko Krstić 100 - - - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
619 Sava Filipović 100 - - - - - 100 Gimnazija Bora Stanković Niš
620 Ivan Pesic 100 - - - - - 100 Matematička gimnazija Stari grad
621 Nikola Djermanovic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
622 Andreja Potic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
623 Veljko Selakovic 100 - - - - - 100 Matematička gimnazija Stari grad
624 Marko Pavković 100 - 0 - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
625 Nemanja Milovanovic 100 - - - - - 100 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
626 Dejan Duduković 100 - - - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
627 Veljko Skorupan 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
628 Teodora Barišić 100 - - - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
629 Marko Dostanic 100 - - - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
630 Petar Đurić 100 - - - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
631 Nikola Nenadovic 100 - - - - - 100 Valjevska gimnazija Valjevo
632 Najdan Herceg 100 - 0 - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
633 Milan Okanovic 100 - - - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
634 Milan Milutinovic 100 - - - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
635 Lazar Radonjic 95 - 5 - - - 100 Prva tehnička škola Kragujevac
636 Igor Milakovic 100 - - - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
637 Milos Brkic 100 - - - - - 100 Gimnazija Kruševac
638 Milos Vujicic 100 - - - - - 100 Gimnazija Kruševac
639 Lazar Zujovic 100 - - - - - 100 Valjevska gimnazija Valjevo
640 zarko babic 100 - 0 - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
641 Ivana Korpak 100 - - - - - 100 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
642 Damjan Vasojevic 100 - - - - - 100 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
643 Damjan Cvetanovic 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
644 Vuk Todorovic 100 - 0 - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
645 Balša Ćeranić 100 - - - - - 100 Matematička gimnazija Stari grad
646 Aleksandar Zdravković 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
647 Vladimir Vujasinovic 100 - - - - - 100 Gimnazija Svetozar Marković Novi Sad
648 Bogdan Mijajlović 100 - - - - - 100 Gimnazija Kruševac
649 Luka Džunić 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
650 Filip Tot 100 - - - - - 100 Nikola Vukićević Sombor
651 Marko Bauer 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
652 Luka Ivanovic 100 - 0 - - - 100 Gimnazija Josif Pančić Bajina Bašta
653 Dunja Prokić 80 20 - - - - 100 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
654 Vladan Kozic 100 - - - - - 100 Matematička gimnazija Stari grad
655 Miloje Joksimovic 100 - - - - - 100 Matematička gimnazija Stari grad
656 Stefan Fejes 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
657 Nikola Petreski 100 - - - - - 100 Šabačka gimnazija Šabac
658 Nikola Kosanovic 100 - - - - - 100 Tehnička škola Smederevo
659 Lazar Gugleta 100 - - - - - 100 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
660 Mihailo Radivojevic 100 - - - - - 100 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
661 Danko Popovic 100 - - - - - 100 Srednja škola Krupanj
662 Stefan Petrovic 100 - - - - - 100 Prva niška gimnazija Stevan Sremac Niš
663 Dušan Horvat 100 - - - - - 100 Srednja tehnička škola Sombor
664 Milomir Stefanovic 100 - - - - - 100 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
665 Zoran Dobosarevic 100 - - - - - 100 Tehnička škola Smederevo
666 Marko Markovic 100 - - - - - 100 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
667 Dragan Budanović 100 - - - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
668 dragoslav vuckovic 100 - - - - - 100 Tehnička škola Smederevo
669 Ilija Savic 100 - - - - - 100 Gimnazija Kruševac
670 Aleksandar Stupar 100 0 - - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
671 Mihajlo Prodan 100 0 - - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
672 Marko Jakovljević 100 - - - - - 100 Gimnazija Kruševac
673 Milos Ristic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
674 Stefan Stojanovic 100 - 0 - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
675 Dario Horvat 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
676 Jelena Žakula 100 - 0 - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
677 irina djankovic 100 - - - - - 100 Matematička gimnazija Stari grad
678 Luka Radenkovic 100 - - - - - 100 Gimnazija Kruševac
679 Milan Neskovic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
680 Aleksa Heler 100 - - - - 0 100 Gimnazija Svetozar Marković Novi Sad
681 Saša Ćuković 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
682 Александар Спремо 100 - - - - - 100 Računarska gimnazija Stari grad
683 Mileta Jovanovic 100 - - - - - 100 Računarska gimnazija Stari grad
684 Aleksa Buncic 100 - - - - - 100 Računarska gimnazija Stari grad
685 Marko Ardalić 100 - - - - - 100 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
686 Nikola Markovic 100 - - - - - 100 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
687 Andreja Dikić 100 - - - - - 100 Gimnazija Svetozar Marković Niš
688 Veljko Cvetkovic 100 - - - - - 100 Tehnička škola Rade Metalac Leskovac
689 Stefan Cvetic 100 - - - - - 100 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
690 Nemanja Miljević 100 - - - - - 100 Školski centar Nikola Tesla Vršac
691 Vukasin Pisteljic 100 - - - - - 100 Gimnazija Sveti Sava Savski venac
692 Jovana Videnović 100 - - - - - 100 Gimnazija Svetozar Marković Niš
693 Petar Radulovac 100 - - - - - 100 Školski centar Nikola Tesla Vršac
694 Ognjen Jovanović 100 - - - - - 100 Šabačka gimnazija Šabac
695 Mihailo Simic 100 - - - - - 100 Matematička gimnazija Stari grad
696 Anja Simić 100 - - - - - 100 Gimnazija Svetozar Marković Niš
697 Marko Savicevic 100 - - - - - 100 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
698 Kristina Milenkovic 95 - - - - - 95 Gimnazija Kruševac
699 Miloš Strižak 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
700 Aleksandar Mitrović 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
701 Борислав Поњевић 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
702 Darko Mihaljčić 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
703 Kosta Balać 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
704 Nemanja Timotijević 95 - - - - - 95 Prva tehnička škola Kragujevac
705 Sebastijan Krekić 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
706 Ivan Janković 95 - - - - 0 95 Tehnička škola Mileta Nikolić Aranđelovac
707 Tanja Cupać 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
708 Ivan Šević 85 5 5 - 0 - 95 Tehnička škola Ada
709 Aleksej Cirba 95 - - - - - 95 Srednja tehnička škola Mihajlo Pupin Kula
710 Filip Gašić 95 - - - - - 95 Tehnička škola Mileta Nikolić Aranđelovac
711 Stefan Kostić 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
712 Miloš Bezbradica 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
713 Marko Matic 95 - - - - - 95 Tehnička škola Smederevo
714 Matija Bjelica 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
715 Aleksa Šakota 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
716 Sara Hourani 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
717 Niko Knežević 95 - - - - - 95 Gimnazija Svetozar Marković Niš
718 Marko Gugleta 95 - - - - - 95 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
719 Dimitrije Kojic 95 - 0 - 0 - 95 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
720 Dragan Suboticki 95 - - - - - 95 Gimnazija Dušan Vasiljev Kikinda
721 Dragan Mrlješ 95 - - - - - 95 Tehnička škola Mileta Nikolić Aranđelovac
722 Aleksa Zubic 95 - - - - - 95 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
723 Stefan Milinković 95 - - - - - 95 Tehnička škola Mileta Nikolić Aranđelovac
724 Nikola Eror 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
725 Miloš Milovanović 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
726 Ana Stanić 95 - - - - - 95 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
727 Andrija Milasinovic 80 10 - - - - 90 Gimnazija Kraljevo
728 Filip Ćulibrk 90 - - - - - 90 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
729 Nikola Papić 80 - 10 - - - 90 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
730 Ivan Ursulovic 85 - - - - - 85 Četvrta beogradska gimnazija Savski venac
731 Petar Bundalo 70 15 - - - - 85 Srednja škola 22. oktobar Žabalj
732 Strahinja Sekulić 0 80 5 - - - 85 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
733 Milica Erdelji 85 - - - - - 85 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
734 Stefan Santrac 80 - - - - - 80 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
735 Jovan Babic 80 - - - - - 80 Gimnazija Kruševac
736 Dorotej-Dado Arnold 80 - - - - - 80 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
737 Јелена Маринковић 80 - - - - 0 80 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
738 Mateja Gojak 80 - - - - - 80 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
739 Srdjan Jokić 80 - - - - - 80 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
740 Filip Parag 75 - - - - - 75 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
741 Milan Marjanov 60 15 - - - - 75 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
742 Žarko Mirosavljević 70 - - - - - 70 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
743 Vladimir Jankovic 70 - - - - - 70 Gimnazija Kruševac
744 Tijana Aleksic 55 5 10 - - - 70 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
745 Vuk Damnjanovic 65 - - - - - 65 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
746 Dušan Madžarević 0 60 - - - - 60 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
747 Ilija Pajevic 60 - - - - - 60 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
748 Aleksa Slovic 60 - - - - - 60 Gimnazija Svetozar Marković Subotica
749 Ivana Vlaisavljevic 60 - - - - - 60 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
750 Ognjen Damnjanović 60 - - - - - 60 Negotinska gimnazija Negotin
751 Nikola Srdić 60 - - - - - 60 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
752 Srđan Dragutinović 60 - - - - - 60 Užička gimnazija Užice
753 Milos Dacic 60 - - - - - 60 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
754 Ivan Kukrkic 60 - - - - - 60 Užička gimnazija Užice
755 Stefan Nesic 60 - - - - - 60 Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
756 Petar Obradovic 15 - 40 - - 4 59 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
757 Filip Despotovic 0 - 45 - 10 - 55 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
758 Aleksa Spasojevic 55 - - - - - 55 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
759 Stevan Djukic 55 - - - - - 55 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
760 Slavko Stevic 0 - 55 - - - 55 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
761 Aleksa Santrač 55 - - - - - 55 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
762 Čedomir Stanivuković 50 - - - - - 50 Tehnička škola Mileta Nikolić Aranđelovac
763 Nikola Kiselovski 30 - 20 - - - 50 Požarevačka gimnazija Požarevac
764 Rastko Stamenkovic 0 45 0 - - - 45 Gimnazija Leskovac
765 Jovan Hurag 25 - 10 - - - 35 Tehnička škola 9. Maj Bačka Palanka
766 Marija Kojić 10 - 10 - - - 20 Mašinsko-elektrotehnička škola Goša Smederevska Palanka
767 Добросав Влашковић 20 - - - - - 20 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
768 Luka Labudovic 0 0 0 - - 20 20 Prva tehnička škola Kragujevac
769 Danica Ralić 15 - - - - - 15 Gimnazija Veljko Petrović Sombor
770 Jovan Gvero 0 - 10 - - - 10 Gimnazija 20. oktobar Bačka Palanka
771 Dimitrije Dobrijević 5 - - - - - 5 Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas Novi Beograd
772 Jovan Sijacki 5 - - - - - 5 Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas Novi Beograd
773 Filip Stevanovic 0 - 0 - - 4 4 Zemunska gimnazija Zemun
774 Igor Stevanoski - - 0 - - - 0 Prva beogradska gimnazija Stari grad
775 Boris Culjak 0 0 - - - - 0 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
776 Ognjen Boskovic 0 0 0 - - - 0 Gimnazija Svetozar Marković Novi Sad
777 Mateja Milosevic 0 - 0 - - 0 0 Knjaževačka gimnazija Knjaževac
778 Sara Radovic 0 - - - - - 0 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
779 Andrija Nicić 0 - - - - - 0 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
780 Djordje Karisic 0 - - - - - 0 Prva tehnička škola Kragujevac
781 Milena Vracevic 0 - - - - - 0 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
782 Stevan Adzic 0 0 - - - - 0 Gimnazija Takovski ustanak Gornji Milanovac
783 Ana Lazarevic 0 - 0 - - - 0 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
784 Kristijan Jović 0 - - - - 0 0 Tehnička škola Rade Metalac Leskovac
785 Uros Milosevic 0 0 0 - - 0 0 Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla Jagodina
786 Petar Bikar 0 - 0 - - - 0 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
787 Mihailo Radojević 0 0 0 - - - 0 Šabačka gimnazija Šabac
788 Filip Gajta 0 - - - - - 0 Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin Novi Sad
789 Dragor Draganović 0 0 - - - - 0 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
790 Konstantin Pušac 0 - - - - - 0 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
791 Jovana Ostojić 0 - 0 - - - 0 Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
792 marko lazarevski 0 - - - - - 0 Matematička gimnazija Stari grad
793 Teodor Todorovic 0 - - - - - 0 Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
794 Aleksa Papovic 0 - - - - - 0 Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
795 Stevan Popovic 0 - - - - - 0 Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
796 Bogdan Delic 0 0 - - - - 0 Matematička gimnazija Stari grad